Konsensus w humanistyce

Termin: 16.03.2017
Miejsce: Kraków, ul. Gołębia 20, sala 18

Pracownia Multimodalnych Strategii Edukacyjnych UJ serdecznie zaprasza na warsztaty otwarte dla studentów, nauczycieli szkolnych i akademickich "Konsensus w humanistyce. Wprowadzenie do metody". Tematem przewodnim warsztatów będzie umiejętność budowania dobrych relacji w grupie (uczniów, studentów) oraz tworzenie atmosfery bezpieczeństwa, w której każdy ma prawo do własnego miejsca i wypowiedzi, respektując jednocześnie zdanie innych członków debaty.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 16 marca, w godzinach 16:00-17:30 na Wydziale Polonistyki, ul. Gołębia 20, w sali 18.

Poprowadzi je dr Magdalena Stoch, związana z Katedrą Mediów i Badań Kulturowych UP. Jej zainteresowania badawcze obejmują gender studies i edukacją antydyskryminacyjną, rozpatrywaną w kontekście polonistycznej edukacji formalnej. Jest autorką rozprawy doktorskiej "Dyskurs genderowy na lekcjach języka polskiego w szkole średniej. Próba krytycznej analizy", współorganizatorką Feministycznej Akcji Letniej oraz autorką baśni antydyskryminacyjnych dla dzieci, wydanych w serii Małego Klubu Bunkra Sztuki.

Plakat >>

Data opublikowania: 13.03.2017